Ekologické poťahy na toaletné sedadlá

Ekologické poťahy na toaletné sedadlá

Ekologicky šetrné toaletné sedadlo Materiál poťahu: vo vode rozpustný film z PVC Funkcie: Jednorazové, ekologické, skladované, biologicky rozložiteľné balenie: vlastné malé balenia

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Ekologické poťahy na toaletné sedadlá

materiál: vodou rozpustný PVC film

Funkcia: Jednorazové, ekologické, skladované, biologicky odbúrateľné

balíček: vlastné malé balenia

ako nainštalovať ekologický poťah na toaletné sedadlá

Ekologický poťah na toaletné sedadlo je pripravený

Továreň sa nachádza v priemyselnom parku chuangxin v meste Leiyang v provincii Hunan. 2-hodinová vysokorýchlostná železničná cesta z mesta Shenzhen. Vďaka lacnej pracovnej sile a vývojovým nákladom by sme našim hosťom mohli ponúkať kvalitné výrobky s lacnou cenou.


Napríklad: pesticídy, hnojivá, farbivá, detergenty, činidlá na úpravu vody, minerálne prísady, detergenty, chemické činidlá na údržbu záhrady atď., Sa môžu tiež použiť ako repka, vrecia na sadbu rastlín, odevy na vrece, vrecká na jedlo a nemocnice, priemyselné Balenie rôznych výrobkov, ako sú spotrebný materiál a elektronické výrobky, sa dá použiť aj na textilné vyšívacie vypchávky, vodotlačovú tlač a stripovanie filmov. Zároveň tento rok spoločnosť úspešne vyvinula baliace tašky a nákupné tašky pre supermarkety pre rôzne aplikačné scenáre. Prispôsobené tašky a nákupné tašky rôznych špecifikácií.


Dvojica:Pva toaletné sedadlo Ďalšie:Plná biologicky odbúrateľná taška

Vyšetrovanie