Držiak papierového súboru

Držiak papierového súboru

papierový držiak Názov produktu: držiak na papierové kľúče držiteľ súboru Materiál: Tvar papiera: zložka Miesto pôvodu: Shenzhen, Čína (Zeme) Značka: OEM Značka Veľkosť: 7.2 * 29 * 32.2cm Farba: : ISO900, FSC Logo: logo zákazníka Balenie: Master Carton

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

držiak papierového súboru

Názov produktu: držiak na kartónové kruhy

Materiál: papier

Tvar: Priečinok

Miesto pôvodu: Shenzhen, Čína (pevninská časť)

Značka: značka OEM

Veľkosť: 7,2 * 29 * 32,2 cm

Farba: podľa potreby prispôsobená

Tlač: CMYK

Certifikát: ISO900, FSC

Logo: logo zákazníka

Balenie: Master Carton

držiteľ súboru priečinka

samostatný držiak súborov

Tipy pre tlač:

Ako ušetriť náklady na tlač počas spracovania pred tlačou


Keď viete, aké problémy je potrebné venovať pozornosť pri vytváraní predbežných súborov, je oveľa lepšie, ako sa vyhnúť problémom s tlačou. Ako výrobca predprodukcií ho môžete realizovať z niekoľkých aspektov, čím ušetríte náklady na tlač.


1. Oboznámte sa s bežnými špecifikáciami papiera a otvárajúcimi číslami a sádzaním s najväčšou oblasťou uloženia. Pri ukladaní sa sadzba uskutočňuje na princípe úspora tlačového papiera. Po prvé, analýza pracovného objektu, ako napríklad papier, ktorý sa má použiť, ktorý tlačiarenský stroj na prípravu a ktorý proces používa, môže znížiť problémy s tlačou, odpadom z papiera atď., Ktoré sa vyskytli počas tlače. V súčasnosti je softvér neustále aktualizovaný a metóda sadzby je výhodnejšia. Softvér Preps a Heidelberg je pokročilejší. Existuje mnoho šablón usporiadania rozloženia. Stačí dať súbory a softvér automaticky uložiť. Tento softvér je funkčný, ale praktický. Operácia je trochu komplikovanejšia a zvyčajne sa používa sadzba knihy.


2. Oboznámte sa s postpresívnym procesom. Projektanti pred tlačou si myslia, že perfektná práca po dodaní tlačovej výroby prináša mnoho problémov s tlačovými procesmi, takže výroba sa nedá vykonať bežne, alebo sa zvyšuje zbytočná náročnosť spracovania, čo vedie k zvýšeným nákladom. V celom pracovnom procese tlače by sa malo zabezpečiť bezproblémové prepojenie medzi predtiskovou, tlačovou a postlačovou tlačou. Tlačiareň musí pochopiť výkon rôznych tlačových strojov a výpočtový štandard mzdy. V opačnom prípade to môže byť z dôvodu vysokých nákladov a neprimeraného procesu tlače, čo zvyšuje náklady.


3. Počet výtlačkov. Z povrchu nemá nič spoločné s navrhovaním, ale v prípade veľkoplošného tlače je potrebné zvážiť výdavky na tlačové dosky a náklady na tlač. Ak množstvo tlače nie je veľké, uloženie sa nedá zvýšiť, inak nákladné výrobné náklady znižujú náklady na balenie. V tomto okamihu sa dá uvažovať o vytvorení meď-zinkovej platne s nižšou cenou a potom sa použije jednofarebný stroj na tlač, čo môže ušetriť veľa peňazí.


4. Skontrolujte po výstupe. Nasledujúce kontroly sa vykonávajú vytlačením rozloženia modrého papiera, aby sa predišlo zbytočnému zvýšeniu výrobných nákladov. Kontrola zahŕňa: 1 či je pozícia stránky, neúplná tlač alebo defacement, či je obsah umiestnený mimo rezanie alebo rezanie, či je textový obsah úplný, či chýba slovo, kvapkajúce slovo, pozícia textu, font je iný ; 2 Či je veľkosť otvoru na papier v súlade s pracovným postupom, či je počet farieb a počet sádzaní správny; 3 či ústne slovo, kríž, farebná značka, stuha, ťahová čiara atď. Sú úplné, či ústna línia spĺňa požiadavky; 4 je dostatočná poloha krvácania; 5 Predná a zadná strana modrého papiera musí byť zarovnaná s obojstrannou páskou. Zložte knihu podľa spôsobu skladania fakturácie. Dbajte na to, aby ste skontrolovali, či je skladacia metóda správna počas procesu skladania, či rozrežte lištu, skontrolujte poradie strán a utesnite knihu. Či je dostatočná pozícia dávkovania, či sa kniha viazania plazi a či je plutvá pozícia konzistentná; 6 farebný box modrý papier by mal venovať pozornosť rezanej farby rezu linky, obsah textu je viac ako 3 mm ~ 5 mm od rezanie linka, kartón a box box sú všeobecne Pre jednostranné, dávajte pozor na to, či línia noža sa sústredí na rozloženie a butikový box by mal byť obrátené polohovacie línie, aby sa skontrolovalo, či je predná a zadná strana registrovaná.


Všetky vyššie uvedené sú skúsenosti autora v predtlačovej práci po mnoho rokov, len pre odkaz na odborníkov v oblasti tlače a obalov. Samozrejme, výroba predtiskov obsahuje veľa detailov, nielen tých, ktoré sú uvedené vyššie. Predpracovanie vyžaduje aj trpezlivosť a vytrvalosť výrobného personálu, aby sa venoval pozornosť každému detailu v procese výroby predtiskov, aby bola zaručená kvalita výrobku. S cieľom znížiť náklady na balenie a tlač podnikov a vytvárať pre zákazníkov väčšiu hodnotu musia dizajnéri rôznych tlačiarní pre-press prehĺbiť svoje znalosti v oblasti tlačového procesu, čím prinášajú lepšie predtlačové dokumenty a tlačiarenské výrobky, ktoré uspokojujú zákazníkov.

K dispozícii sú 6sety 4/5 farebné tlačové lisy

tlačiareň

Kontrola farieb počas tlače zabezpečuje rovnakú farbu ako vzorka predpripravenia alebo vzorka.

设备 12

Blokovanie a vysekávanie zlata

设备 13

设备 14

* Všetky uvedené vzorky sú len orientačné, nie na predaj.


Shenzhen rozkošnej tlače čo., Spol


Pridajte: Huiyifeng Industrial Park, No.1219, Guanguang Rd., Guanlan Street, Longhua District, Shenzhen, Čína.

Kontaktujte nás: Drevársky list (pán Wood)

Tel: + 86-755-23767621 Mobil: + 86-13632944480 QQ: 860681365

Rozprávajeme sa: anti-commonadv

E-mail: info@joyful-printing.net


Dvojica:nie Ďalšie:Papier tlače obálok

Vyšetrovanie