Vlastná papierová taška

Vlastná papierová taška

Vlastná papierová taška Materiál: 300g papier pre umelecké diela Špecifikácia: 250 * 137 * 350MM Proces: farebná tlač, barbové lano, UV Výrobný čas: 20-25 dní OEM alebo ODM: Prijať transportný balík: 1 kus na polybag, 100 kusov na kantón : Shenzhen, Čína Prispôsobené: Tvar na mieru: Logo obdĺžnika: Prispôsobený čas vzorky: 3-5 dni Certifikácia: BSCI alebo ISO Ochranná známka: OEM Špecifikácia: ISO9001-2008, SGS

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vlastná papierová taška

Materiál: 300 g umeleckého papiera

Špecifikácia: 250 x 137 x 350 mm

Proces: farebná tlač, barbové lano, UV

Výrobný čas: 20-25 dní

OEM alebo ODM: Prijmite

Transportný balík: 1 kus na polybag, 100 kusov na kantón

Pôvod: Shenzhen , Čína

Vlastné: prispôsobené

Tvar: Obdĺžnik

Logo: prispôsobené

Ukážkový čas: 3-5 dní

Certifikácia: BSCI alebo ISO

Ochranná známka: OEM

Špecifikácia: ISO9001-2008, SGS


Tipy pre tlač:

Kvalitné body kontroly kvality filmov

Proces laminovania, známy aj ako post-tlač, post-tlač, post-tlač, je jedným z najdôležitejších procesov spracovania po stlačení a účinným prostriedkom na zlepšenie kvality a kvality tlačených výrobkov. Často sa používa na dekoratívne spracovanie predtlačeného kartónového papiera, papierových krabičiek, kabeliek, obalov a iných výrobkov. Po potiahnutí fólie môže byť vodotesný, odolný proti skvrnam, protibarevnému, odolnému voči teplu a proti treniu. Môže tiež zvýšiť lesk, krásu, pevnosť v ťahu a pevnosť v ťahu výrobku a zlepšiť životnosť a balenie výrobku. akosti. Pri procese laminovania poškodzuje poťahová vrstva na báze rozpúšťadla zdravie obsluhy vďaka použitiu rozpúšťadla obsahujúceho benzén, znečisťuje životné prostredie dielne a koncentrácia organického rozpúšťadla sa kontinuálne zvyšuje a spôsobuje požiar a papier a fóliové materiály po laminovaní sa ťažko používajú. Recyklácia, plytvanie zdrojmi a iné nedostatky sa postupne nahrádzajú vysoko pevnými, vysoko kvalitnými a ľahko recyklovateľnými charakteristikami potiahnutých tlačiarenských výrobkov, ktoré sú hlboko nahradené procesom laminovania na báze vody, ktorý zákazníci uprednostňujú. Fólia na báze vody môže nielen zlepšiť environmentálne problémy vo výrobnom procese, ale tiež vyhnúť sa fyzickému zraneniu obsluhy, znížiť výrobné náklady a je široko používaná pre vysokú pevnosť ľahko recyklovateľných a laminovaných výrobkov , Priebeh procesu je znázornený na obrázku 1. Kvalita tlačených výrobkov po povlakoch na báze vody je tiež ovplyvnená mnohými faktormi. V tomto článku sa budeme zaoberať kontrolnými bodmi kvality povlečených výrobkov vo výrobe povlakov na báze vody.

1. Vlastná kvalita laminovacieho lepidla

Povlakové lepidlo na báze vody je lepidlo typu bieleho emulzie zložené z vody ako dispergačného činidla a vysokomolekulárneho polyméru ako dispergovanej fázy. Vodná filmotvorná živica filmového lepidla na báze vody ovplyvňuje a riadi lesk, adhéziu, odolnosť proti oderu, odolnosť voči vode, pružnosť a sušenie filtračnej vrstvy a chráni povrch papiera a atramentu. Funkčné aditíva sa používajú na zlepšenie prenosnosti, vyrovnávania, sušenia, klzkosti, úpravy viskozity, zlepšenia lesku atď. Lepidlo na báze vody má určitú schopnosť "prášku" na prášku na tlačiarenskom materiáli, čo môže zlepšiť lesk filmu. Avšak, ak je príliš veľa prášku, objaví sa biela škvrna podobná snehovej vločke. Súčasne pri tlači so zlatým alebo strieborným atramentom, ak je množstvo lepidla príliš veľké, voda namočí zlatý a strieborný atrament, čo spôsobí čiernu a striebornú farbu. Kvalitné vodné poťahovacie lepidlo by preto nemalo obsahovať organické rozpúšťadlá, zvyškový organický monomér by mal byť menej ako 0,1%, vonný zápach alebo mierna alkoholová alebo esterová vôňa a absorpciu a distribúciu papierových vlákien po mulčovaní fóliou. Vďaka vlhkosti je lepidlo suché a priehľadné a je pevne spojené s plastovým filmom. Filmový produkt má dobrý lesk a silnú priľnavosť.

2. Papierový materiál

Po vodnom potiahnutí je počiatočná viskozita lepidla na báze vody slabá, viskozita je malá, keď nie je vysušená a papier sa deformuje adsorpciou vlhkosti. Po potiahnutí fólie sa papier a fólia uvoľnia z dôvodu deformácie papiera. Fenomén, ktorý po sušení spôsobuje bubliny. Súčasne, keď je papier silnejší alebo má vyššiu tuhosť, je fólia na báze vody o niečo dlhšia ako fólia, čo ovplyvní postprocesný papier. Preto proces povliekania na báze vody vyžaduje, aby bol papier a lepenka kvantitatívne 100 až 400 g / m2 a relatívne ťažké aplikovať povlak na báze vody na potiahnutý papier s plošnou hmotnosťou 100 g / m2 alebo menej a lepenka so základnou hmotnosťou 400 g / m2 alebo viac, najmä pre ofsetový papier. Dimenzovanie. Prax preukázala, že film potiahnutý na ofsetovom papierovom výrobku, výrobok filmu na báze vody, je ľahko spôsobiť oddelenie papiera a plastu a niekedy sa film ľahko oddelí a film a tlačený výrobok sú úplne oddeliteľné, čo je ľahké spôsobiť kvalitatívnu nehodu. Súčasne sa spodný viazaný papier potiahnutý povlakom ľahko prehne a prepadá a čím je vyššia hmotnosť kartónovej fólie, ľahko sa degumuje pri vtláčaní počas rezania.

3. Filmový materiál

Plastová fólia použitá pre vodnú fóliu je v podstate rovnaká ako bežná olejová fólia a je to hlavne polypropylénová fólia a môže sa tiež použiť polyvinylchloridový film, polyetylénový film, polyesterová fólia alebo podobne. Hrúbka fólie je vo všeobecnosti 0,01 až 0,02 mm a transparentnosť je vysoká, priepustnosť svetla je vyššia ako 90% a vyžaduje odolnosť voči svetlu, chemickú koróziu, geometrickú stabilitu a určitú mechanickú pevnosť. V procese poťahovania je lepidlom použitým na vodné povlaky vodná filmotvorná živica, ktorá vyžaduje menej korónovej úpravy a dlhšiu dobu skladovania po potiahnutí filmom. Zároveň je počiatočná priľnavosť náterového kaučuku na báze vody slabá a ťažná sila a tlak fólie sú malé. Ak sa vrásky a prevíjanie fólie líšia, papier sa vytiahne v čase laminovania a podobne. Kvalita filmového produktu.

4. Stav tlačovej vrstvy atramentu

Stav atramentovej vrstvy tlačených materiálov sa týka hlavne veľkosti obrazu na papieri, hrúbky vrstvy atramentu a vlastností atramentu. Vplyv atramentovej vrstvy na fóliu sa odráža hlavne na adhéznej sile tlačovej látky a filmu. Keď je tlačiareň v teréne, vrstva atramentu je silná a plocha obrazu je veľká, atrament mení povrchové charakteristiky papiera s mnohými dutinami, bráni penetrácii a difúzii lepidla, robí tlačovú látku a plast je ťažko priľnavý a je náchylný na problémy s kvalitou, ako je delaminácia a sušenie. , V náterovom procese na báze vody obsahuje náterové lepidlo určité množstvo vlhkosti. Pri použití na veľkoplošné (tuhé) grafické produkty bude na povrchu grafiky predstavovať veľkú plochu snehových škvŕn, čo bude mať za následok sfarbenie grafiky a ovplyvnenie vzhľadu výrobku. akosti. Preto vodná fólia nie je vhodná pre veľkoplošný potlačený film a obzvlášť je potlačený potlačený film zo zlata alebo striebra.

5. Laminovacie zariadenia

Laminovací stroj na báze vody sa skladá z časti na podávanie papiera, polohovacej časti na dopravu papiera, gumovej časti, lisovacej časti, časti navíjania, reznej časti a podobne. Po potiahnutí fólie nie je potrebné ho vyhrievať a vysušiť a valec je prijímaný priamo, takže rýchlosť stroja je rýchla a maximálna rýchlosť môže dosiahnuť 80 m / min (asi 7 000 hárkov / hodinu). rýchlosť stroja je ekvivalentná rýchlosti bežného lepidla. Časť podávania papiera a polohovacia časť na dopravu papiera sú rovnaké ako všeobecné stroje na ofsetovú tlač papiera. Vrstvovací stroj na báze vody nezohrieva sušiace tunely, vzdialenosť medzi lepiacou časťou a lisovacou časťou je pomerne tesná, lepiaca časť je pomerne jednoduchá, kvapalina lepidla prechádza hlavne osmotickým sušením, lisovacia časť je normálna teplota , nie je tam žiadny tlakový valec a tlak je malý, takže tlak je malý, takže tlak je malý, takže tlak je malý Nie je vhodný na laminovanie zlata, striebornej lepenky a horúcich razidiel. Špeciálny laminovací stroj na báze vody je vybavený sušiacim tunelom podobným laminovaciemu stroju na báze oleja, ktorý môže pokrývať zlatú a striebornú lepenku, ale s nižšou rýchlosťou.

6. Razenie nárazom

Ražba je tiež jedným z dôležitých postupov na konečnú úpravu povrchu potlačeného výrobku, ale tlačený výrobok po vodnom poťahovaní nie je ľahko spracovateľný konkávnym a konvexným. Keď je výrobok fólie na báze vody lisovaný a vyrazený, na kontaktnom povrchu sa vytvárajú biele škvrny a vrásky, lepenie nie je pevné a keď je ťažké, dochádza k peneniu a papier je výraznejší na potiahnutom papieri , Napríklad, niektoré krycie knihy pokrývajú, po obvode krycie gumové lišty po laminácii na báze vody nie je veľmi priama a sú tu reliéfne značky s nerovnomernosťou, ktorá vážne ovplyvňuje vzhľad výrobku.

7. Ďalšie faktory

V procese povliekania na báze vody faktory ovplyvňujúce kvalitu filmovej fólie obsahujú riedidlo a sušenie atramentu. Za normálnych okolností, ak sa atrament používa ako riedidlo v atramente, má biely prášok zjavné práškové častice, čo znemožňuje jeho tesné viazanie na spojivo, čo bráni adhézii, čo môže viesť k zlej adhézii a ovplyvniť kvalitu tlačeného výrobku. Súčasne, keď je fólia potiahnutá, keď atrament nie je úplne vysušený, produkt po fólii je rozdrvený a delaminovaný, čo ovplyvňuje vzhľad produktu.

Stručne povedané, v procese laminovania vodný náter používa lepidlo šetrné k životnému prostrediu na báze vody, nevyžaduje vykurovacie a sušiace zariadenia, vysokú rýchlosť šetrenia energiou a vysoký lesk a je uvítaných mnohými výrobcami a postupne nahrádza tradičný proces laminovania na báze oleja. Avšak účinok filmu na báze vody nie je dokonalý a kvalita potlačenej fólie po potiahnutí fólie je tiež ovplyvnená mnohými faktormi a výskum na procese potiahnutia povlaku na báze vody je stále potrebné pokračovať. V dnešnej dobe, keď technológia spracovania po stlačení vyvolala veľkú pozornosť, vďaka zlepšeniu procesu laminovania, kompletné výrobné zariadenia, príslušné vlastnosti tlačiarenského papiera a fóliového materiálu, tlačené výrobky po laminácii na báze vody budú vykazovať vyššiu kvalitu. Proces laminovania na báze vody, ktorý predstavuje smer vývoja laminovacieho procesu, prinesie širšiu budúcnosť.


Sme veľká tlačová spoločnosť v Shenzhen Číne. Ponúkame všetky knižné publikácie, tlač v knihách v obálkach, knihárske práce v knihách, obálky v knihách, spridávanie kníh, potlač sediel, tlač brožúr, obalové krabice, kalendáre, všetky druhy PVC, produktové brožúry, poznámky, detská kniha, samolepky druhy výrobkov špeciálneho papiera farebnej tlače, herné karty a tak ďalej.

Viac informácií nájdete na stránke

http://www.joyful-printing.com. Len ENG

http://www.joyful-printing.net

http://www.joyful-printing.org

e-mail: info@joyful-printing.net


Dvojica:Kraft papier vrece Ďalšie:Papierové vrecko na potraviny, hnedé papierové vrecká s rukoväťami, biely papierové vrecká, gurmánske tašky a papierové nákupné tašky

Vyšetrovanie