Jingdong a Tencent spustil ekologický Express Box, ale oni sa stretli so zlou správou.

- Dec 10, 2018-

Jingdong a Tencent spustili ekologický expresný box, ale stretli sa so zlou kontrolou.


Sme veľká tlačiarenská spoločnosť v Shenzhen Číne. Ponúkame všetky knižné publikácie, tlač kníh v tvrdých väzbách, potlač kníh v papierovej, papierovej, papierovej forme, notebook, tlač kníh, tlač kníh, tlač kníh, tlač brožúr, balenie krabíc, kalendáre, všetky druhy PVC, brožúry, poznámky, detské knihy, samolepky, všetko druhy špeciálnych papierových tlačiarenských výrobkov, hracích kariet a tak ďalej.

Viac informácií nájdete na stránke

http://www.joyful-printing.com. Len ENG

http://www.joyful-printing.net

http://www.joyful-printing.org

email: info@joyful-printing.net


V poslednej dobe, Tencent a Jingdong Logistika spoločne začali DIY šetrné k životnému prostrediu vlastný expresný box. Kuriérska krabica je pestrofarebná a modrá farba škatuľky má zjavné funkcie Tencent.


Podľa Jingdong Logistics, Blue Logo je značka značky Tencent štandardnej farby, Tencent Blue, navrhnutý Tencentom a autoritatívnou farebnou agentúrou PantoneColorInstitute. Je to jeden z 20. narodenín darov Tencenta.


Podivné tvary na eko-prispôsobené kuriérske boxy nie sú bezvýznamné. Každý z nich predstavuje 5 DIY elementov kreatívnej tvorby. Tak dlho, ako budete strihať a skladať podľa postrannej čiary, môžete kuriérsky box premeniť na poklad.


Avšak po uvoľnení kartónu bol vystavený sérii zlých posudkov. Niektorí ľudia si myslia, že tieto kreatívne prvky nemajú žiadnu úžitkovú hodnotu. Či už ide o tučniaka, držiak na pero, držiak na mobilný telefón alebo držiak na nabíjanie mobilného telefónu alebo navíjač, je príliš zjednodušený a nie je praktický. Veľmi málo ľudí v reálnom živote potrebuje tieto veci používať.


Iní sa domnievajú, že aj keď sa tento kartón nazýva zelenou skrinkou, v skutočnosti nie je šetrný k životnému prostrediu:


Jingdong Logistics však uviedol, že týchto päť expresných prepravných boxov je len začiatkom environmentálneho povedomia JD.com a Tencentu a obe strany uvedú na trh nové produkty na ochranu životného prostredia.


Dvojica:Skúsenosti Kúzlo tlače a umenia v Henggangu Ďalšie:Vo februári výroba PMI mierne poklesla z nevýrobnej výroby