Skúsenosti Kúzlo tlače a umenia v Henggangu

- Jan 03, 2019-

Zažite šarm tlače a umenia v Henggangu


Sme veľká tlačiarenská spoločnosť v Shenzhen Číne. Ponúkame všetky knižné publikácie, tlač kníh v tvrdých väzbách, potlač kníh v papierovej, papierovej, papierovej forme, notebook, tlač kníh, tlač kníh, tlač kníh, tlač brožúr, balenie krabíc, kalendáre, všetky druhy PVC, brožúry, poznámky, detské knihy, samolepky, všetko druhy špeciálnych papierových tlačiarenských výrobkov, hracích kariet a tak ďalej.

Viac informácií nájdete na stránke

http://www.joyful-printing.com. Len ENG

http://www.joyful-printing.net

http://www.joyful-printing.org

email: info@joyful-printing.net


Dňa 8. decembra sa v Henggangu otvoril 14. ročník Creative Creative Exchange a slávnostného otvorenia slávnostného podujatia Lijia Creative Culture Exchange. Hanmo Fragrance Kultúra Výstava, Vlnitá káva Cafe, kreatívne stretnutie, Čína Tlač Svetelná výstava, Lijia Road výstava, veda a technika prostredníctvom Zhizhi v tlači, vlnitý papier, hudba, Lijia kreatívny trh, cover show, vytvoriť 12-mesačné tvorivé hody ,


Na mieste podujatia sa s verejnosťou stretla aj Hanmo Fragrance --- slávnostná výstava kultúrneho umenia za pomoci slávnostnej kultúrnej a umeleckej asociácie. Viac ako 60 slávnych maliarov a kaligrafických umelcov z Guangdongu, Hongkongu a Macaa spolupracovalo s divákmi pri realizácii kultúrnych a umeleckých interakcií. Atmosféra bola veľmi teplá. Zároveň v Kreatívnej výstavnej sieni môžete vidieť aj kreatívny dizajn, ktorý pracuje s duchom doby; v zadnej časti kultúry parku, bude Lijia kreatívny trh sa bude konať predstaviť rôzne kreatívne remeslá, špeciálne remeslá, atď pre turistov a verejnosť oceňuje nákup.


Za zmienku stojí, že výstava Lijia Creative Culture Exchange má tiež vlnitú kaviareň, ktorá používa vlnitý papier ako prvok na vytvorenie nového priestoru na simulovanie vlnitého papiera, ktorý ukazuje rozmanitosť vlnitej lepenky a šírenie témy výstavy pre divákov. Perfektná kombinácia kreativity a ochrany životného prostredia.


Uvádza sa, že táto kreatívna výstava kultúrnej výmeny Lijia integruje kultúru a umenie na základe kreativity a poskytuje rôznorodú platformu na uznanie verejnosti. Čas je jeden mesiac. Široká verejnosť môže mať čas na to, aby zažila tento z Lijia. Tvorivá sila.


Dvojica:nie Ďalšie:Jingdong a Tencent spustil ekologický Express Box, ale oni sa stretli so zlou správou.