Detská tabuľa

Detská tabuľa

Kniha pre detskú knihu Špecifikácia: 177mm * 174mm (kniha o priamočiarej úprave) Obal: 128g jednobarevný papier s 1,5mm šedou tabuľou Text: 350g jedna ružová karta Proces: 1000 kópií Tlačový cyklus: 15 dní Zdravie detí sa týka každého rodiča a Meida tiež znepokojuje. Zámer optimalizovať dodávateľov domácich surovín Používajte sójový atrament šetrný voči životnému prostrediu a ekologický papier Bezpečný, netoxický, bez zápachu, bez otrasov, jemného dotyku, zelenej Bezpečnosť detí je starosťou každého rodiča.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Detská kniha

Špecifikácia: 177 mm * 174 mm (book rovnosť)

Obal: 128 g jednobarevný papier s 1,5 mm šedou doskou

Text: 350g jedna ružová karta

Proces: príliš matný čiastočný UV filé, pevná doska, štvorfarebná tlač

Hlasitosť tlače: 1000 kópií Tlačový cyklus: 15 dní

Zdravie detí je pre každého rodiča znepokojujúce a Meida tiež znepokojuje.

Zámer optimalizovať dodávateľov domácich surovín

Používajte sójový atrament šetrný voči životnému prostrediu a ekologický papier

Bezpečné, netoxické, bez zápachu, bez otrasov, jemného dotyku, zeleného

Bezpečnosť detí je starosťou každého rodiča.

Viac ako 20 rokov skúseností, dajte nám istotu

Na vlastnosti detí používame tvrdé doskové materiály.

Okrúhle rohy knihy sú bezpečne spracované a povrch je ošetrený UV žiarením

Nebojte sa roztrhávať, nebojte sa vody a neubližujte svojej ruke

Ak deti nemajú záujem o knihy, bez ohľadu na to, aké dobré alebo zlé ste.

Technici v oblasti priemyselných licencií lepšie chápeme preferencie detí.

Deti sa zaujímajú o nové, farebné veci

Ako odpoveď na túto funkciu tlačíme detské knihy.

Zlepšite grafickú farbu bez straty úrovne

Dobrá kvalita, od snahy o detail; Dobrý produkt, z nášho srdca

Tipy pre tlač:

Charakteristiky a aplikácia technológie rezania s magnetickým vysekávaním

Magnetický valec a magnetická platňa (rezacia doska) sú vyrobené hlavne princípom magnetického poľa. Jednotlivé kusy permanentných magnetov sú usporiadané v polarite a zapustené do drážky základne z nehrdzavejúcej ocele. Magnetický valec je veľmi silný z dôvodu vynikajúcej distribúcie polarity. Sily magnetického poľa a sily permanentného magnetu využívajú nasávanie magnetického poľa na adsorpciu dosky reznej matrice na povrchu telesa valca.


Zvyčajne je základňa ochranného krúžku magnetického valca (valčekové rameno) a kalibračný krúžok z nehrdzavejúcej ocele. Môže predĺžiť svoju životnosť po karburizácii a vytvrdnutí. Pretože sa magnetický valec používa ako matka, jeho presnosť spracovania je relatívne vysoká a chyba koncentricity sa zvyčajne nevyžaduje, aby bola väčšia ako ± 2 μm. Vzdialenosť od ramena k povrchu valčeka je dôležitým parametrom. Malo by sa určiť podľa podmienok výrobku (hlavne hrúbky). Čím viac sa používa v Európe, je 0,48 mm.


Žacia lišta je vyrobená chemickým leptaním a mechanickým rytím. Najprv sa používa chemické leptanie. Konkávna časť vyrezávacej šablóny, ktorá bola vytlačená počítačom, je vyleptaná do určitej hĺbky. Na základe toho sú vysekávacie nože obrábané CNC obrábacím centrom a následne spracované podľa požiadaviek stavu, ako je pokovovanie niklom. Chrómovanie, karburizácia a spracovanie laserom.


Existujú tri základné parametre vysekávacieho noža: uhol rezu a, výška noža h a hrúbka podlahy s. Uhol rezu na vysekávanie sa môže zvoliť z 30 ° do 120 °, ktorý sa zvyčajne určí podľa typu materiálu, ktorý sa má vysekávať. Všeobecne platí, že ak je vyrezaný materiál papier, vyrezávačka by mala byť väčšia. Uhol rezu; ak sa lisovací výlisok používa na strihanie fóliových materiálov a kompozitných materiálov, mal by byť vybraný menší uhol rezu. Výška čepele h je vybraná od 0,30 mm do 1,50 mm. Podľa hrúbky vyrezaného materiálu sa v Európe používa výška noža o 0,44 mm. Hrúbka s spodnej dosky je určená výškou h noža s výškou noža 0,44 mm. Hrúbka s spodnej dosky je všeobecne medzi 0,12 mm a 0,14 mm.


Vysekávacie nože sa dajú rozdeliť na univerzálne, vystužené (tvrdené) a laserové (výrobné) typy podľa technológie spracovania. Tvrdosť lisovacej formy z laseru môže dosiahnuť tvrdosť Rockwell 67-68 (HRC67 ~). 68).


Existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú životnosť strihacích nástrojov, ako je napríklad tlak pri rezaní, typ materiálu, textúra, požiadavky na rezanie (polovice alebo plné rezanie), atramenty, podmienky uvedenia do prevádzky stroja a obsluha. Takže je ťažké presne určiť hodnotu. Životnosť všeobecne použiteľnej nožovej doštičky je všeobecne 200 000 až 500 000 otáčok za minútu v prípade polovice rezania a životnosť vystužených nožov je o 40% až 50% dlhšia ako životnosť všeobecných - použiteľné nože na rezanie. Životnosť vysekávacieho nástroja je o 80% až 100% dlhšia ako životnosť bežného vysekávača.


Dvojica:Detské kreatívne dosky knihy Ďalšie:CookBook Printing, Make Cookbook, publikovať knihu knihy a vydavateľstvo kuchára

Vyšetrovanie