Soft Cover Spiral Notebook Printing

Soft Cover Spiral Notebook Printing

mäkký obal špirála notebooku Tlač Coil Bound brožovaná kniha notebooku Tlač yo brožovaná tlač poznámok ※ Spec .: 216mm * 160mm (priamy titul knihy) ※ Kryt: Matný film ※ Text: 70g kniha papier ※ Proces: Sieťotlač monochromatické perforované gumové pásky, Čiernobiela tlač

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

mäkký obal špirálový notebook Tlač

Coil Bound Paperback Tlač

yo brožovaná tlač notebooku

※ Špecifikácia: 216mm * 160mm (priama štúdia)

※ Kryt: Matný film

※ Text: 70g knižný papier

※ Proces: sieťotlač monochromatický perforovaný gumička, dvojitá cievka Yo, čiernobiely tlač

※ Min objednávka: 1000

※ Tlačový cyklus: 7 dní


Tipy:

Vývoj priemyslu čínskych drôtených výrobkov

Čínsky drôtový priemysel sa v posledných rokoch nepretržite rozvíjal. Nylonom pokrytý drôt a väzbové dvojité zvitky sú dva typickí zástupcovia. Pri neustálom prehlbovaní reformy národného hospodárskeho systému sa zrýchlila reforma systému riadenia a operačný mechanizmus sa výrazne zlepšil. V čase, keď to vyžadujú časy, sa objavilo množstvo spoločností s akciami a súkromných podnikov s výrazným rozsahom hospodárskych zdrojov, ktoré urýchľovali rozvoj a prejavovali silnú vitalitu.

Štruktúra produktu a technické vybavenie sa ďalej upravuje a optimalizuje. Po niekoľkých rokoch vývoja niekoľko vysoko kvalitných výrobkov reprezentovaných vysoko kvalitné oceľové lano, nízko-relaxačné predpjaté oceľové drôty prameň, oceľové kordy pneumatík, moderné pružinové oceľové drôty a dvojitá cievka sú Škála výroby sa rozšíril, kvalita výrobkov sa zlepšila, trh sa rozširoval, niektoré alebo všetky z nich nahradili dovážané výrobky a začali vstúpiť na medzinárodný trh.

Rýchly vývoj čínskych výrobkov z drôtených tyčiek mal prospech z dobrého fungovania celého makro-životného prostredia. Podniky musia využiť príležitosť neustále inovovať a rozvíjať, aby dominovali konkurencii.
Dvojica:Dvojitý cievka Notebook Ďalšie:Zabezpečenie viazania dvojitého drôtu

Vyšetrovanie