Dvojitý cievka Notebook

Dvojitý cievka Notebook

Dvojitý zvitok Notebook YO Pevný obal na notebooky ※ Špecifikácia: 210 mm * 143 mm (kniha o priamočiare) □ Kryt: 128 g ľahký práškový papier s 1,5 mm šedou doskou

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Dvojitý cievka Notebook

Pevná tlač na notebooky YO

※ Špecifikácia: 210mm * 143mm (knihy rovnosti)

※ Kryt: 128g ľahký práškový papier s 1,5 mm šedou doskou

Obsah: 80 g papier bez dreva

※ Remeslo: Perforovaná koža škrupina na sebe had, hádanka hada, štvorfarebná tlač

※ Minimálna objednávka 1000 kópií

※ Tlačový cyklus: 7 dní

※ Názov produktu: Coil Notebook


Tipy:

Štyri hlavné väzbové polia, ktoré sa používajú hlavne pre jednotlivé cievky

Väzba zvitkov je bežná v našom každodennom živote, ako sú pracovné priečinky, pamätné albumy na štúdium a notebooky na čítanie. Tieto viazacie cievky sa dajú rozdeliť na dvojité cievky a jednotlivé cievky. Dnes sa budeme zaoberať príslušnými oblasťami jednotlivých cievok.

1, väzba zložky (okraj), celkový počet strán je: 10-200 stránok, používaný predovšetkým na viazanie dokumentov, materiálov na stretnutia, popisy produktov atď. Tento druh väzby je predovšetkým vhodný a rýchly a je veľmi jednoduchý pridávať a odčítavať obsah.

2, viazanie priečinkov, všeobecne používané na viazanie ponúkacích dokumentov, školiacich materiálov, schôdzkových materiálov, dokumentov, receptov, vínneho zoznamu atď., Záväzné číslo strany od 1 do 550 strán. Tento typ väzby je pohodlný a rýchly a je najvýhodnejšou na viazanie vo všetkých spôsoboch viazania.

3, viazanie kruhovým krúžkom, hlavne pre ponuky, VI príručky, vzorové albumy, portfóliá, pamätné albumy, dokumenty atď., Zošité číslo strany je asi 4 až 250 strán alebo tak, táto väzba je výnimočne trvanlivá, čistá a hladká, ľahká flip Môžete vidieť celý obsah stránky.

4, viazanie plastových krúžkov, ktoré sa používajú predovšetkým v tendroch, školiacich materiáloch, konferenčných materiáloch, dokumentoch, opisoch produktov, diplomových prácach atď., Záväznej stránke medzi 10 až 500 stranami, táto metóda viazania je pohodlná, možno zopakovať demoláciu, , ale nie je dostatočne silná.


Dvojitý Coil hardcover Notebook.jpgDvojica:Dvojitý špirálovo viazaný prenosný počítač Ďalšie:Soft Cover Spiral Notebook Printing

Vyšetrovanie