Spirálová kniha tlač

Spirálová kniha tlač

Wire-o tlač notebooku ※ Špecifikácia: 207mm * 130mm (kniha priamych), akejkoľvek veľkosti k dispozícii ※ Kryt: PVC, biela karta alebo prispôsobené ※ Obsah: 70g papier bez dreva

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Sprial book printing

※ Špecifikácie: 207mm * 130mm (kniha o priamočiare), akákoľvek dostupná veľkosť

※ Kryt: PVC, biela karta alebo prispôsobené

Obsah: 70g papier bez dreva

※ Zámok: bez zámku

※ Vytlačené strany: Horizontálna čiara, čiernobiely tlač, CMYK

Štýl: Vytlačený

※ Ochranná známka: ODM a OEM sú akceptované

※ min objednávka: 1000 kópií

※ Tlačový cyklus: 7 dní

※ Platba T / T, paypal


Tipy: ako si vytvoriť knihu so sprievodcom

Kniha v anglickom čítaní "Oxford Reading Tree" je rovnaká ako tá, ktorú som predtým vyrobil, "Hehnemann". Počet stránok v každej knihe je veľmi malý, pretože sa domnieva, že 70 kópií "Haneymana" vyrobených naposledy je trochu ťažkopádne. Pretože každá kniha je tenká a ľahko sa skladá, urobila som ďalšiu zmenu v Oxfordovom čítaní.

Pôvodne zamýšľal byť zbierkou 6 (javisko), ale kúpil som si menší železný prsteň, musel sa zmeniť na zbierku troch:


Kryt a zadný kryt kolekcie boli prepracované: (V spodnej časti obrázku vľavo je zadný kryt a na pravej strane je kryt. Šesť malých obrázkov na zadnom obale sú kryty šiestich kníh na javisku 1 Obálka zbierky je obálka jednej z kníh a potom zostavte súbor slov)


Vo vnútri knihy:


Nástroj na vytváranie kruhových kníh:

1. Vŕtanie s jednou dierou (chceli by si kúpiť viazací stroj, koniec koncov po tom, čo to naposledy zvážil alebo sa vzdal, cítim sa nehospodárne, stroj na viazanie obruče je lepší ako niekoľko stoviek dolárov a ja len kúpiť tento raznikový stroj Za 5 dolárov som do otvoru pridal kus papiera, pretože pôvodný otvor bol príliš ďaleko od okraja papiera a po pridaní pravidla by bola vzdialenosť menšia.)

2. Iridium (žiadne skúsenosti prvýkrát, kúpil 7.9MM, príliš malý, hlavne preto, že som použil 140 gramov atramentového papiera, ak je to 80 gramov papiera by malo byť podobné)

3. Nože na nože (novo pridaný rezač papiera ešte neprišiel, môže byť nahradený len užitočným nožom, používa sa na rezanie papiera)

4. Dve železné svorky (na upnutie oboch koncov knihy, hrať pevnú úlohu, takže pri vŕtaní, nie je ľahké bojovať, železná klip je najlepšie nepoužívať dlhú koncovku spony, silu nestačí)


5. Dlhý pravítko (používa sa na kreslenie pravítka, papier, na ktorom je kreslené pravítko, má rovnakú veľkosť ako produkcia knižného papiera, pravítko sa vypočítava podľa rozstupu obručí.) Každé pravítko môže byť použité opakovane )

 

6. Viazacia fólia (fólia sa používa na ochranu krytu pred poškodením, ale tiež môže posilniť tuhosť knižnej kostry)


Zoskupenie kruhovo upravenej knihy je rovnaké ako v brožúre. Jednoducho nakrájajte brožúru vytlačenú v každej knihe na dve polovice a potom ju uchopte a prilepte na obruče.Sprial notebook print.jpg

Sprial notebook printing.jpg

Dvojica:Spirálovo viazaná knižná tlač Ďalšie:Tlač spirálových brožúr

Vyšetrovanie