Spirálovo viazaná knižná tlač

Spirálovo viazaná knižná tlač

Spirálovo viazaná knižná tlač

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Spirálovo viazaná knižná tlač

Obalový materiál:

Potiahnutý lesklý alebo matný papier, nepokrytý papier bez dreva, koženkový papier, tkanina.

Hmotnosť papiera:

40gsm, 50gsm, 60gsm, 64gsm, 70gsm, 80gsm, 90gsm, 100gsm, 105gsm, 110gsm, 128gsm, 140gsm, 157gsm, 200gsm, 250gsm, 300gsm, 350gsm.

Farba tlače:

CMYK plná farba (4 farby), kovová farba, farba pantonu, čierna tlač na bielom.

Povrchová úprava:

Lesklá alebo matná laminácia, razenie za horúca, vysekávanie, bodové UV, bodnutie

väzba:

Perfektná väzba s prišitým profilom, dokonalá väzba bez šitia, viazaná kazeta, väzba so sedlovým stehom, viazanie drôtu, špirála viazaná, väzba na dosku.

balenie:

vodotesný polybag, do vlnitej škatule, štandardná palivácia, zmršťovacia fólia. Dobre chránená pre dlhú cestu.

Tipy:

Modifikovaná PA nylonová pogumovaná línia

Plastické linky potiahnuté nylonom sú široko používané najmä v ľahkých priemyselných podnikoch. Avšak nylon nie je veľmi perfektný a má niektoré nedostatky. Napríklad, odolný voči poveternostným vplyvom PA nylónový plastový drôt má mnoho aspektov výkonu, ktoré nemôžu spĺňať niektoré aplikačné požiadavky, takže ako zmeniť výkon nylonového drôtu a drôtu potiahnutého PA.

Na modifikáciu PA môžu byť pridané niektoré prísady absorbujúce ultrafialové žiarenie, ako sú sadze. Tieto vlastné mazacie vlastnosti môžu výrazne zvýšiť odolnosť kovu proti opotrebeniu a môžu spôsobiť zníženie opotrebovaných častí výplne počas tvarovania podľa nylonovej gumy. Zovšeobecnenie výrobcov liniek sa mení najmä v nasledujúcich aspektoch.

Môže zlepšiť odolnosť nylonu proti opotrebovaniu, takže je to hlavne pri príležitosti prispôsobenia vysokým požiadavkám na odolnosť proti opotrebovaniu. Prispôsobte sa požiadavkám mechanických aplikácií zvýšením elektrostatických vlastností nylonu. Zlepšite tepelnú odolnosť nylonu tak, aby spĺňala požiadavky na vysoké teploty, ako sú automobilové motory. Znížte náklady na výrobu nylonu a zvyšujte tak konkurencieschopnosť produktu.

PA nylonový pogumovaný drôt má hladký povrch, jasnú farbu, dobrú elasticitu filmu, vysokú mechanickú pevnosť, silnú priľnavosť, odolnosť proti opotrebovaniu, odolnosť voči teplote, odolnosť proti vlhkosti, odolnosť proti hrdzi a odolnosť proti starnutiu. Materiál je netoxický a neškodný. Prvá voľba pre ľahké priemyselné podniky.


Dvojica:5 Predmet Spiral Notebook Ďalšie:Spirálová kniha tlač

Vyšetrovanie