Kids Board Books

Kids Board Books

Popis produktu: Kníhkupectvo pre deti Obal a texty: 4/4 plnofarebná potlač, 350g biela doska + 350g biela doska Výtvarná práca: .CDR / .AI / PDF / INDD ... Povrchová úprava: PP Laminovanie (obálka a texty) Kniha Obal: pevný obal Väzba: viazaná väzba Strany: 14pages tvrdý obal + 350 biela lepenka vnútorná strana Transportný balík: Fob Shenzhen K = K Špecifikácia: 198x198mm papierová kniha Balenie: balené v primeraných množstvách a boxoch Dokončenie: so striebrom a zlatom, PP alebo matná laminácia, reliéfne, vyrazenie, bodové UV, lakovanie, matné lakovanie atď. Farba: farby CMYK, farby pantone a kovové farby MOQ: 1000ks, čím viac objednávate, tým je cena za jednotku lacnejšia.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Dosková kniha je druh knihy vytlačenej na hrubom kartóne. Lepenka sa vytlačí a použije na obal aj na vnútorné strany. Každý panel stránok má minimálne dve vrstvy hrúbky lepenky. Na rozdiel od typických papierových kníh, ktoré sú viazané zošitím zo sedla (sponkami) alebo perfektnou väzbou, sú stránky tabuľky špeciálne zložené a navzájom spojené. Knihy v tabuľke sú veľmi trvanlivé a preto sú určené pre deti, ktoré často majú tendenciu byť menej šetrné kníh. Väčšina doskových kníh vyrábaných vo svete sa vyrába v Číne a Mexiku;

Popis produktu: Knihy pre deti

Obálka a texty: 4/4 plnofarebná tlač, 350g biela doska + 350g biela doska

Dielo: .CDR / .ai / PDF / INDD ...

Povrchová úprava: PP Laminovanie (kryt a texty)

Obal knihy: pevný kryt

Viazanie: väzba v pevnej forme

Stránky: 14 strán pevný kryt + 350 biela tabule vnútorná strana

Dopravný balík: Fob Shenzhen K = K

Špecifikácia: Kniha 198x198mm

Balenie: Dodávané v primeraných množstvách a zabalené do škatule

Dokončovacie práce: Die-rezanie do tvaru, horúce razenie so striebrom a zlatom, PP alebo matná laminácia, reliéfne, vyrazenie, bodové UV, lakovanie, matné lakovanie atď.

Farba: farby CMYK, farby pantone a kovové farby
MOQ: 1000ks, čím viac si objednáte, jednotková cena je lacnejšia.

Pokiaľ ide o detskú prípravu na toalety, táto otázka je vecou názorov. Niektorí ľudia si myslia, že to nie je problém. Keď dieťa vyrastie, bude to prirodzene. Tento typ hľadiska často dominujú starší ľudia. Keď boli tak deti, všetci vyrastali. ... ale časy sa nezlepšujú, existujú viac uvítacie metódy, môžete skúsiť.


V cudzích krajinách je táto otázka dôležitejšia. Odborníci v oblasti rodičovstva majú veľa návrhov a požiadaviek, ale dôraz sa zdá, že prešli. Niektorí z nich sa pozerajú na niektoré skutočné problémy. Takže, vezmite si strednú pozíciu a kúpte si niekoľko kníh, aby ste sa zabavili deťom. Koncepčné vedomie a požiadavky na to, aby som chodil sám na toaletu, pomaly rozvíjal svoj zvyk.


O školení, čínština a angličtina si kúpili knihu, čínska verzia je japonský maliar Sasaki Yoko, ktorý má kópiu "Chcem ťahať".


Anglická verzia je zaujímavejšia: Čas superhrdiny časopisu Superhero Potty Time

baby's first books.jpg


Každá stránka v knihe má malý orgán, počnúc tým, že dieťa ide na toaletu.


knihy na čítanie do babies.jpg

Potiahnite nohavičky, časť šípky môže ísť nadol, nohavičky sú dole.

najlepšie doskové knihy pre toddlers.jpg

  Toaletný papier možno tiež vytiahnuť, veľmi zaujímavé

detská doska books.jpg

  Po skončení môže byť žltej a žltej špiny v toalete tiež umývaná. Šípka na boku je po presunutí čistá.

  Potom umyte ruky, časť šípky sa odtiahne, je vzor bubliny


mini doska books.jpg

Nakoniec, fandiť!

vytvorte si vlastnú tabuľku book.jpg

  Po dlhú dobu musia cibule a toalety nosiť túto knihu krok za krokom podľa procesu knihy, vrátane konečného rozveselovania ~~~

Autor tejto knihy je veľmi pozorný, rozlišuje chlapcov a dievčat v dizajne, chlapec je vyššie, a dievča, je tu ešte jedna:

Čas toalety princeznej

baby story books.jpg

Obsah vo vnútri je rovnaký ako malý orgán, čo je rozdiel medzi charakterom chlapcov a dievčat.


naša automobilová doska výrobné linky a vzorky displeja


Dvojica:Kvalitný mäkký kryt rezervovať tlač Ďalšie:Najlepšie doskové knihy pre deti

Vyšetrovanie