Knihy s vlastnou tabuľkou pre batoľatá

Knihy s vlastnou tabuľkou pre batoľatá

Popis produktu: vlastné dosky pre batoľatá s vyťahovacími a lisovacími dielmi Typ výrobku: Výukový program pre vzdelávanie Obálka: 4/0 Color Process, PP laminácia 157GSM umelecký papier + šedá doska Výtvarné práce :. CDR / .AI / PDF / INDD ... Texty: 4/4 plnofarebná tlač, 350g biela doska + 350g biela doska Výtvarné práce: .CDR / .AI / PDF / INDD ... Povrchová úprava: PP Laminovanie ) Obal knihy: Pevný obal Väzba: viazaná fólia Stránky viazania: pevný obal 14 strán + 350 biela lepenka vnútorná strana Transportný balík: Fob Shenzhen K = K Špecifikácia: 198x198mm papierová kniha Balenie: horúca razba so striebrom a zlatom, PP alebo matná laminácia, embosovanie, vyrazenie, bodové UV, lakovanie, matné lakovanie atď. Farba: farby CMYK, farby pantone a kovové farby MOQ: 1000ks, čím viac objednáte, lacnejšie.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu: vlastné doskové knihy pre batoľatá s časťami na ťahanie a lisovanie

Typ produktu: vzdelávanie kníh

Obal: 4/0 farebný proces, PP laminácia 157GSM umelecký papier + šedá doska

Umelecké diela:. CDR / .ai / PDF / INDD ...

Texty: 4/4 plnofarebná tlač, 350 g biela doska + 350 g biela doska

Dielo: .CDR / .ai / PDF / INDD ...

Povrchová úprava: PP Laminovanie (kryt a texty)

Obal knihy: pevný kryt

Viazanie: väzba v pevnej forme

Stránky: 14 strán pevný kryt + 350 biela tabule vnútorná strana

Dopravný balík: Fob Shenzhen K = K

Špecifikácia: Kniha 198x198mm

Balenie: Dodávané v primeraných množstvách a zabalené do škatule

Dokončovacie práce: Die-rezanie do tvaru, horúce razenie so striebrom a zlatom, PP alebo matná laminácia, reliéfne, vyrazenie, bodové UV, lakovanie, matné lakovanie atď.

Farba: farby CMYK, farby pantone a kovové farby
MOQ: 1000ks, čím viac si objednáte, jednotková cena je lacnejšia.


Máme automatickú výrobnú linku na výrobu kartových kariet, veľké množstvo kvalifikovaných manuálnych výrobných pracovníkov a úspešne sme vytvorili kartové knihy pre mnohých domácich a zahraničných hostí. Vaša objednávka bude najväčším uznaním našej práce.
auto doska knihy make line.jpg

Tipy pre tlač:

Niektoré problémy, ktorým je potrebné venovať pozornosť pri používaní bodových farieb pred tlačou

1. Jednotnosť názvov spotových farieb. V rôznych aplikáciách sa názvy môžu líšiť pre presne tie isté dve sady farieb. Napríklad FreeHand s názvom PANIONEI 1F5 ako PANTONE 1F5CVC alebo PANIONE 1F5CVV, zatiaľ čo PageMaker s názvom PANTONE 1F5CV. Týmto spôsobom, keď je grafický objekt FreeHand umiestnený v aplikácii PageMaker, rovnaká farba bude mať tri mená a tri farebné dosky sa vytvoria po oddelení farieb, čo vedie k výstupnej chybe. Preto, ak je potrebné použiť dátový súbor vo viac ako dvoch druhoch softvéru, venujte pozornosť použitiu rovnakej spotovej farby pred integrovaným výstupom pre separáciu farieb. Bežnejšou metódou je zmeniť názov rovnakej spotovej farby na jednotný názov v palete rôznych softvérov založených na názve farby v softvéri.

2. Uhol spotového farebného skríningu. Vo všeobecnosti sú v poli tlačené spotové farby a spracovanie bodov je zriedka dokončené, takže zorný uhol spotového farebného skríningu sa zriedka spomína. Avšak pri použití svetlej farby oka sa vyskytnú problémy s navrhovaním a úpravou skríningového uhla bodovej farebnej tečky. Ak je bodová farba v bodovej farbe bodky a iné farby vytlačené na bodke, musíte zvážiť uhol spotovej farby. Ak je uhol obrazovky bodovej farebnej bodky menší ako 30 stupňov s uhlom inej farby, sieť zasiahne sieť alebo vytvorí moiré; ak sa uhly prekrývajú, nastane problém s pretlačením atramentu, čo spôsobí vážne skreslenie farby tlače. Okrem toho je uhol obrazovky spotovej farby všeobecne nastavený na 45 stupňov v softvéri (45 stupňov sa považuje za najpohodlnejší uhol vnímaný ľudským okom, takže bodky sú usporiadané v uhle rovnom horizontálnej a vertikálne čiary na zníženie schopnosti ľudského oka detegovať bodku), ak ide o dvojtónový obraz alebo dátový súbor, existujú štyri farby čiernej tlače (všeobecne v štyroch farebných sieťotlačách, čierna bodka je umiestnená pri 45 stupňoch je žltá pri 0 stupňoch, ak je purpurová 15 stupňov a modrá je 75 stupňov), je tu bodová farba alebo sú tam viac ako dve bodové farby, potom sa bude produkovať pri 45 stupňoch ak použijete plytkú sieť pre spotovú farbu. Ak je možné pretlačiť s inými zobrazenými farbami, musíte otvoriť dialógové okno nastavenia farieb softvéru alebo nastavenia tlače počas výstupu oddeľovania farieb, aby ste zmenili farbu spotu uhol skríningu.

3. Premena spotových farieb na štyri farby tlače. Mnoho dizajnérov často používa farby v knižnici bodových farieb na definovanie farieb a farieb, keď robia grafický dizajn, a prevádza ich do CMYK tlače štyroch farieb pri separácii farieb. V tejto chvíli je potrebné venovať pozornosť trom bodom: Po prvé, farebný gamut spotovej farby je väčší ako farebný rozsah tlače. V procese konverzie nie je možné reprodukovať niektoré bodové farby, ale niektoré farebné informácie sa stratia. Po druhé, výstup musí byť vybratý. Farba spotu sa prevedie na štvorfarebný výber, inak to spôsobí výstupnú chybu. Po tretie, nemyslite si, že pomer farieb CMYK zobrazený vedľa čísla farebného bodu vám umožňuje reprodukovať spotový farebný efekt tým istým Komponent CMYK štvorfarebného atramentu Ak nemôžete použiť spotovú farbu, ak urobíte to isté, farba bude mať veľkú medzeru v odtieňovej farbe.

4. Spracovanie bodových farieb spotových farieb. Keďže farebná farba sa líši od tlače štyroch farieb (tlač štvorfarebných atramentov na vytvorenie farby vzájomnou pretlačou, to znamená, že atrament má priehľadnosť), zvyčajne sa nepoužíva na vytvorenie farby medzi dvoma bodovými farbami, čo je intuitívne povedať, že dostať veľmi špinavé farebné efekty (samozrejme, existujú výnimky, ako je zámer používať spot farby pretlačovacie proces v návrhu vytvoriť požadované, nadmerné miešanie tretej farby, táto tretia farba je plná, hustá a reálne, ako napríklad: bodová farba žltá Reliéfovaná modulovaná bodová farba červená, obe farby sú pretlačené, aby vytvorili stabilnú tmavočervenú farbu, často používanú ako obal knihy atď.), takže definícia spotovej farby všeobecne nepoužívajte metódu pretlač (pretlač) namiesto prázdneho (Keepaway). Týmto spôsobom pri použití bodových farieb, ak sú vedľa farebnej grafiky iné farby, mali by ste zvážiť vytvorenie vhodného spracovania zachytenia, aby sa zabránilo výskytu problémov s bielej hranou (metóda bodového zachytenia farby a súvisiace technické problémy sú zložitejšie, to nie je opakovať).

5. Systém prispôsobovania farebných bodov. Pri výbere systému na porovnávanie farieb počítača by malo byť najprv jasné, aký farebný systém je štvorfarebný systém tlače CMYK, aby ste vedeli, či farba v zvolenom systéme bude mať premenu farieb a či bude v systéme výstup farieb. Nastane situácia s farebným skreslením. Napríklad systémy na zladenie farieb bežne používané v grafickom softvéri sú PANTONE, TRUMATCH, FOCOLTONE, TOYO ColorFinder, ANPA-COLOR, RIC Color Guide atď., Medzi ktorými sú TRUMATCH, FOCOL TONE a ANPA COLORR vyvinuté na základe tlače štyroch farieb, ostatné Všetky patria do systému spotových farieb (systém PANTONE pokrýva širokú škálu farieb, ako tlačových aj spotových farieb). To znamená, že v systéme prirovnávania farieb spotu, ako je spot farba PANTONE, TOYO Color Finder a RIC Color Guide, mnohé z nich prekročili tlačový štvorfarebný farebný gamut a nemôžu byť reprodukované štyrfarebným atramentom. Kombinácia CMYK poskytovaná systémom. Hodnoty sú tiež približné.

Takže ak si vyberiete farbu v systéme zodpovedajúceho farbu bodov a vyhotovíte ju v štyroch farebných oddeleniach; alebo porovnajte príslušné hodnoty kombinácie CMYK, ktoré sú podobne zobrazené v systéme, a použite tieto hodnoty na nahradenie štyroch farieb tlačou. Pôvodná farebná farba, výsledok bude určite viesť k farebnému skresleniu; Po druhé, malo by byť zrejmé, že systém na porovnávanie spotových farieb sa používa na spracovanie farieb farieb, pokiaľ sa špeciálna farba neprevedie na CMYK na štyri farby na výstup, inak každá použitá farba bude automaticky rozdelená na farebnú verziu. Rovnako po tom, ako sa farba v systéme štyroch farebných zladení farieb použije pre farebný proces, pomer CMYK samotnej farby sa automaticky aplikuje na štyri platne pri vykonávaní výstupu farebného oddeľovania bez toho, aby viac vygeneroval. Farebná verzia. Ďalej je potrebné poznamenať, že v prostredí dot matrix sa zvolená farba (napríklad bodová farba) automaticky prevedie do rovnakého farebného režimu ako dátový súbor, na ktorý sa farba aplikuje (ako je štvorfarebný režim CMYK) po použití na plátne. , Preto v softwarovom výkrese dot matrix musí byť zámerne pridané alebo špecifikované (napríklad pridanie a definovanie bodových farieb vo Photoshope, existujú dve situácie: ak je spotová farba aplikovaná ako odtieň na celý obrázok To preveďte obraz do režimu s dvoma tónmi a aplikujte farebnú farbu na jednu z dvojtónových dosiek, ak sa pre určitú oblasť obrázka použije farebná farba, musíte vytvoriť bodový farebný kanál, vo vektorovom prostredí výkresu , Keď vyberiete alebo definujete bodovú farbu, farba bude vždy existovať ako atribút farebnej farby, pokiaľ špecificky nezmeníte alebo neprevediete atribút farby spotu na farebnú fázu procesu (napríklad pridanú a definovanú farebnú farbu v Iiiustrator, aj keď to Odkazuje sa na iné súbory dátových súborov Illustrator alebo dátové súbory, ktoré použijú farebnú farbu, sa otvárajú iným vektorovým softvérom atď. a farebné vlastnosti tejto spotovej farby sa nezmenia).

6. Náklady na spotovú farebnú tlač. Všeobecne sa pri tlači farebnej tlače zvyčajne používa na tlač pod tromi farbami. Ak sú pre tlač potrebné štyri alebo viac farieb, uprednostňuje sa štyri farebná tlač CMYK. Pretože štvorfarebná tlač CMYK je v podstate pretlačená bodkami a pri použití bodových farieb je v podstate tlač na poli. Hoci sa spot farba zvyčajne používa iba na obrázku, je obvyklé zaplatiť dvojnásobok ceny všeobecnej farby. Odhadnúť; Okrem toho, ak sú už v štyroch farbách tlače v rovnakom rozložení, bude sa rovnať jednej farbe na tlač, ak tlačový stroj neobsahuje prebytočné tlačové jednotky (napríklad menej ako štyri farebné tlačiarenské lisy alebo štyri farebné tlače stlačením tlačidla)) trvá ďalšie vytlačenie a náklady sú ešte vyššie.

Stručne povedané, špeciálne farby by mali byť obzvlášť opatrné, inak to bude nielen spôsobiť farebné skreslenie, zničiť vašu kreativitu a dizajn, ale tiež zvýšiť hospodárske náklady a zbytočné časové odpady.


Dvojica:Najlepšie doskové knihy pre deti Ďalšie:Vlastnú hraciu plochu knihy s počítanie diery

Vyšetrovanie