Vlastnú hraciu plochu knihy s počítanie diery

Vlastnú hraciu plochu knihy s počítanie diery

Popis výrobku: vlastné dosky knihy s počítanie otvory typ výrobku: dosky knihy Poťah: 2,5 mm šedá doska s 157GSM kriedový papier Texty: 350g biela doska + 350g bielej palube Povrchová úprava: Film laminace (kryt a texty) Väzba: Tvrdá pokrytie záväzné: lepená Stránky: 14pages pevný kryt + 350 biela doska vnútorná strana Balík preprava: Fob Shenzhen K = K Špecifikácia: 198x198mm

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis výrobku: vlastné dosky knihy počítanie diery

Typ výrobku: Dosky knihy

Poťah: 2,5 mm šedá doska s 157GSM kriedový papier

Texty: 350g biela doska + 350g bielej palube

Povrchová úprava: Film laminace (kryt a texty)

Väzba: Pevný kryt

Väzba: lepená

Stránky: 14pages pevný kryt + 350 biela doska vnútorná strana

Balík preprava: Fob Shenzhen K = K

Špecifikácia: 198x198mm

Ponúkame vám rozumnú cenu a vynikajúcu kvalitu a najviac ohľaduplný servis a Sľubujeme, že my sme online 24 hodín, keep celofánu v prevádzke, len tak sa na nás obráťte

Auto palube linky

Automatické karty knihy výrobnej linky, 12 pracovné sedadlá a môžu byť pridané neskôr, ideálne zariadenie pre doskové knižnej produkcie, iba niekoľko tlač továrne v Shenzhen vlastné zariadenie.


Tipy na tlač

Termorazba

V minulosti mnohí výrobcovia prijali rad fliaš vína nálepkách a baleniach cigariet. Je niekto, kto potrebuje teplé razenie a razba dve rozloženia. Keď vzor je povinný byť bronzera, negatívna doska je skorodované po negatívny film je tvorený, a reliéfna platňa je vyrobená leptať po pozitívnych platňa je vyrobená. Po stlačení konkávne a konvexné dosku konkávny zinkové tanier ďalej sa skopíruje do sadry Vzorkovnica sa stlačí. Operácie, sadrové replika nie je ľahké robiť a trvá čas a prácu, opravu defektu je tiež ťažké a je ľahko nosiť, keď tlak je konkávne a konvexné. Po reforme sadry repliky nahrádza gumové pásky, čiže obojstranná lepiaca páska sa používa na spodnú dosku vložte dva kusy gumové pásky zodpovedajúce veľkosti zinku doska a oblasť v blízkosti spodnej dosky je väčšia ako územie CHKO zinok te. Mierne väčší, kus na povrchu je trochu väčší ako obvod vznesené vzor asi 1,5 cm. Po použití pasty je tlak môžete správne upraviť podľa hrúbky vytlačený papier a výška razbou. Po zlepšení proces, hoci nakládky je jednoduché a šetrí čas, efektívnosť a tlače životnosť tlačovej platne sú lepšie, cyklu výrobku je skrátená, atď, ale papier je lokálne pretiahol a deformované vzhľadom na problém bronzing teploty, následok nepresné predtlač. Najmä vzory ako medaile, logá a pavilóny sú často potrebné vychádzať horúce lisovanie poľa obrysy a kontúry vzoru sú načrtnuté jemné linky konkávne a konvexné a zaručená kvalita. S cieľom vyriešiť tento problém, po odvážne rozvoja a pokusov a omylov, tento problém je vyriešený aj a termorazba a razba sa raz ukončený.

Kombinácia bronzera a razba je kombinovať bronzing vzor a reliéfny časť reliéfny Jin a jang do organickej celý film spodnú dosku. Po špeciálne spracovanie, á a leptané získať bronzera a razba tanier. V časti kde hotového výrobku musí byť konvexný, je konkávne na tanieri zinok a časť, kde hotového výrobku je povinný byť konkávne je konvexná na tanieri zinku. Výrobného procesu je teraz opísať takto.

Dvojica:Knihy s vlastnou tabuľkou pre batoľatá Ďalšie:Knihy pre deti s vytiahnutými časťami

Vyšetrovanie