Cook Book Printing, Cookbook Printing Vysoká kvalita Dobrá cena

Cook Book Printing, Cookbook Printing Vysoká kvalita Dobrá cena

Cook Book Tlač, kuchárka Tlač Vysoká kvalita za dobrú cenu Typ produktu: Kniha

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Cook Book Printing, Cookbook Tlač vysokej kvality za dobrú cenu

Typ produktu: Kniha

Typ tlače: Ofsetová tlač

Obal knihy: pevný kryt

Štýl knihy: Tlač v knihe v pevnej forme

Typ papiera: Ofsetový papier

Povrchová úprava: Hot razenie

Viazanie: šitie väzby

Obsah knihy: Ako vytvoriť dokonalý tortu

Pôvod: Shenzhen Čína

Veľkosť : 210x297mm

Kryt je vytlačený na matnom papieri s rozmermi 157 g, matná laminácia, viazaná na 2,5 mm papier.

Koniec: 140 g bílého matného papiera.

Texty: 196 strán, 140 g bílého matného umeleckého papiera , plnofarebná tlač.

Viazanie: väzba, s hlavou a chvostom, štvorcový chrbát.

POČET: 3000 kópií.

Tipy:

Technológia digitálnej tlače

Technológia tlače sa teraz vyvíja veľmi rýchlo, ale jednoduché používanie tradičných technológií je ďaleko od uspokojenia potrieb moderného polygrafického priemyslu. Digitálna tlač je dôležitou súčasťou modernej tlače. Dovoľte mi s vami stručne povedať o týchto vedomostiach:

Takzvaná digitálna tlač je nová tlačiarenská technológia, ktorá používa systém prepress, aby priamo prenášal grafické informácie na digitálny tlačový stroj na tlač tlačených výrobkov. Digitálna tlač je oveľa jednoduchšia ako tradičné tlačové procesy. Proces digitálnej tlače vyžaduje len dva procesy: počítačová výroba a tlač. Preto je táto operácia jednoduchá, od dizajnu až po integráciu tlače, bez potreby série problémov, ako je fólia a tlačiarenská doska, rovnováha bezvodého atramentu atď., Čo výrazne znižuje náklady na pracovnú silu. Tradičný proces tlače: originál sa vyrába pomocou počítača, výstupná farebná separačná fólia, nátlačok, uloženie, slnko PS verzia, horná verzia, štvorfarebná tlač. Existuje mnoho procesov pred a po, a šance na rôzne problémy v toľkých procesov sa značne zvýši.

Digitálne tlačové systémy pozostávajú predovšetkým z predtiskových systémov a digitálnych lisov. Pracovný princíp spočíva v tom, že operátor vydá digitálne informácie o grafickej informácii alebo digitálnom médiu alebo sieťovom digitálnom súbore prijatom zo sieťového systému do počítača a vykonáva kreativitu, modifikáciu a usporiadanie v počítači, aby sa stal digitálnym listom uspokojivým pre zákazník. RIP sa príslušný monochromatický pixelový digitálny signál prenáša na laserový ovládač a príslušný laserový lúč sa vydáva na skenovanie tlačového valca. Tlačový valec vyrobený z fotosenzitívneho materiálu je vytvorený tak, aby vytvoril obraz, ktorý môže adsorbovať atrament alebo toner po tom, čo bol fotosenzitívny, a potom sa preniesol na substrát, ako je papier.

Preto sa technológia digitálnej tlače stala modernou a obľúbenou technológiou v modernej tlači. Ak chcete byť väčší v tlačiarskom priemysle, musí byť táto technológia zvládnuteľná a zdatná.


offset print.JPG

offset printing.JPG

poster print.JPG

hardcover book printing.JPG

book print.jpg

book printing.jpg

notebook print.jpg

Dvojica:Tabuľa s vytiahnutím a push karty a Windows Ďalšie:Detská kniha, dokonalá kniha

Vyšetrovanie