Najlepšie doskové knihy pre deti

Najlepšie doskové knihy pre deti

Tabuľka tabuľky odkazuje na každú stránku je hrubá lepenka; na rozdiel od Hardcover knihy, tvrdé odkazuje na zadnej obálky je tvrdé dosky, vnútri knihy je stále obyčajný tenký papier, niektorí hovoria nazvaný "tvrdé", a tabuľka nemá rozdiel medzi pevná a jednoduchá, to je "tvrdú knihu" alebo "kartónovú knihu". Popis produktu: Kníhkupectvo pre deti Obal a texty: 4/4 plnofarebná potlač, 350g biela doska + 350g biela doska Výtvarná práca: .CDR / .AI / PDF / INDD ... Povrchová úprava: PP Laminovanie (obálka a texty) Kniha Obal: pevný obal Väzba: viazaná väzba Strany: 14pages tvrdý obal + 350 biela lepenka vnútorná strana Transportný balík: Fob Shenzhen K = K Špecifikácia: 198x198mm papierová kniha Balenie: balené v primeraných množstvách a boxoch Dokončenie: so striebrom a zlatom, PP alebo matná laminácia, reliéfne, vyrazenie, bodové UV, lakovanie, matné lakovanie atď. Farba: farby CMYK, farby pantone a kovové farby MOQ: 1000ks, čím viac objednávate, tým je cena za jednotku lacnejšia.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Tabuľka tabuľky odkazuje na každú stránku je hrubá lepenka; na rozdiel od Hardcover knihy, tvrdé odkazuje na zadnej obálky je tvrdé dosky, vnútri knihy je stále obyčajný tenký papier, niektorí hovoria nazvaný "tvrdé", a tabuľka nemá rozdiel medzi pevná a jednoduchá, to je "tvrdú knihu" alebo "kartónovú knihu".

Popis produktu: Knihy pre deti

Obálka a texty: 4/4 plnofarebná tlač, 350g biela doska + 350g biela doska

Dielo: .CDR / .ai / PDF / INDD ...

Povrchová úprava: PP Laminovanie (kryt a texty)

Obal knihy: pevný kryt

Viazanie: väzba v pevnej forme

Stránky: 14 strán pevný kryt + 350 biela tabule vnútorná strana

Dopravný balík: Fob Shenzhen K = K

Špecifikácia: Kniha 198x198mm

Balenie: Dodávané v primeraných množstvách a zabalené do škatule

Dokončovacie práce: Die-rezanie do tvaru, horúce razenie so striebrom a zlatom, PP alebo matná laminácia, reliéfne, vyrazenie, bodové UV, lakovanie, matné lakovanie atď.

Farba: farby CMYK, farby pantone a kovové farby
MOQ: 1000ks, čím viac si objednáte, jednotková cena je lacnejšia.

 

Kniha tvrdých dosiek je špeciálne navrhnutá pre deti. Kartón je veľmi hrubý a nie je ľahké odtrhnúť a poškodiť. Je to vhodné pre malé dieťa, ktoré má rád roztrhnutie knihy a hodiť knihu nie je veľmi rozumné. Vzhľadom na to, že zodpovedajúci vek je veľmi malý, obsah knihy z tvrdých dosiek je pomerne jednoduchý, hlavne založený na obrázku a text je menej. Ako najstaršia kontaktná kniha pre deti je dizajn hardboardov čoraz viac bohatý a rozmanitý, čo rodičom ponúka veľa možností.

 

Hrubá kniha: 6 mesiacov - 3 roky

Niektoré dobré knihy, ktoré som si kúpil.

 

1, pevná kniha sada

knihy pre deti babies.jpg

 

Sada 4, presne 4 farby (žltá, zelená, modrá, červená), 4 scény (záhrada, rybníček, oceán, farma), táto sada kníh pre mužov a ženy platí. Okrem toho je vo vnútri k dispozícii flip-book a na každých 2 stranách sa otvára malé okno. Hoci to nie je toľko ako prevrátené knihy knihy Usborne vydavateľstvo, tam je okno pre dieťa okolo veku uspokojiť ich zvedavosť.

  Žltá včelka

book.jpgbaby book.jpg

  Zelená žabka

book board.jpg knihy pre toddlers.jpg

  Modrá loď

custom board books.jpgbest baby books.jpg

 

Červená malá farma

knihy pre newborns.jpg

naša automobilová doska výrobné linky a vzorky displeja


Dvojica:Kids Board Books Ďalšie:Knihy s vlastnou tabuľkou pre batoľatá

Vyšetrovanie